Cod pachet : RU-9.BF100U
compara...
Produse recomandate
RUPES BURETE UHS 150MM,pentru masina orbitala
Cod pachet RU-9.BF150U
Veti fi contactat pentru a stabili detaliile de livrare.
Preț 58,91 Lei
RUPES BURETE UHS 180MM,pentru masina orbitala
Cod pachet RU-9.BF180U
Preț 64,14 Lei
Descriere produs
RU-9.BF100U
RUPES UHS taler de polisare din spumă 80/100mm (3/4″) – unică
Detalii produs :
Taler recomandat 75 MM
Dimensiune pad 85/100 MM
Masina recomandata: LHR75E, LTA75, LHR75
Contine o bucata.
Specificatii
Alte variante disponibile BURETE UHS 100 MM
Comentarii
Nu sunt comentarii
Scrie un comentariu
Produse recomandate
Cod pachet RU-9.BF150U